Header

بخش 04 – نباید این ویدیو را از دست دهید!

 

ستار اورکی به عنوان بهترين آهنگساز جشنواره مديترانه‌ای كن، برای ساخت موسيقی متن فيلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» انتخاب شد. شب گذشته، در مراسم اختتامیه جشنواره مدیترانه‌ای کن که در کاخ دائمی جشنواره کن برگزارشد، فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» به کارگردانی خداداد جلالی مورد توجه هیئت داوران و منتقدان قرار گرفت و سه جایزه مهم از جمله بهترین موسیقی متن، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگری زن را دریافت کرد. ستار اورکی که پیش از این نیز در دو جشنواره سانتیاگو شیلی و مثلث طلایی هند نیز توانسته بود جایزه بهترین آهنگسازی را برای فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» دریافت کند و این روزها در فرانسه به سر می‌برد .

ستار اورکی به عنوان بهترين آهنگساز جشنواره مديترانه‌ای كن، برای ساخت موسيقی متن فيلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» انتخاب شد. شب گذشته، در مراسم اختتامیه جشنواره مدیترانه‌ای کن که در کاخ دائمی جشنواره کن برگزارشد، فیلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» به کارگردانی خداداد جلالی مورد توجه هیئت داوران و منتقدان قرار گرفت و سه جایزه مهم از جمله بهترین موسیقی متن.

ستار اورکی به عنوان بهترين آهنگساز جشنواره مديترانه‌ای كن، برای ساخت موسيقی متن فيلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» انتخاب شد. شب گذشته، در مراسم اختتامیه جشنواره مدیترانه‌ای کن که در کاخ دائمی جشنواره کن

ستار اورکی به عنوان بهترين آهنگساز جشنواره مديترانه‌ای كن، برای ساخت موسيقی متن فيلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» انتخاب شد.

ستار اورکی به عنوان بهترين آهنگساز جشنواره مديترانه‌ای كن، برای ساخت موسيقی متن فيلم «بچه‌ای با جوراب قرمز» انتخاب شد. شب گذشته، در مراسم اختتامیه جشنواره مدیترانه‌ای کن که در کاخ دائمی جشنواره کن .

مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *